Splitska kuglana „Poljud“ bila je domaćinom 23. ekipnog prvenstva RH za juniore. Među 13 najboljih ekipa Hrvatske nastupila je i naša ekipa u sastavu: Borna Gašpert (582), Jure Zadravec (540), Leo Herceg (570), Marin Oršić (519) i Tomislav Pavičić. Sa ukupno srušena 2211 čunja osvojili su odlično 3. mjesto i tako prekinuli post kada su u pitanju ekipna juniorska prvenstva koji traje od 2007. godine. Kada uz to pogledamo da smo iza sebe ostavili ekipe koje u svom sastavu imaju po nekoliko reprezentativaca Hrvatske uspjeh nam je još draži. Isto tako smo svjesni da imamo vrlo kvalitetnu juniorsku ekipu, koja će u narednim godina pokazati svoj puni potencijal. Sigurni smo da će, uz njihovo zalaganje, te uz pratnju i potporu roditelja i kluba, i u budućnosti biti još prilika za radost.
Naslov prvak Hrvatske osvojio je splitski Poštar, dok je drugo mjesto pripalo velikogoričkom Radniku. Svima još jednom iskrene čestitke.
| Standings | ||
|---|---|---|
| 1 | ZAPREŠIĆ | 32 |
| 2 | ZADAR | 29 |
| 3 | MERTOJAK | 26 |
| 4 | BJELOVAR | 19 |
| 5 | OSIJEK | 17 |
| 6 | POŠTAR | 16 |
| 7 | VELEBIT | 15 |
| 8 | ZABOK FROZY | 13 |
| 9 | GRMOŠČICA | 11 |
| 10 | POLIČNIK | 2 |