Izabrani najbolji u 2009. godini

Jučer su u zaprešičkoj srednjoj školi proglašeni najuspješniji sportaši i kolektivi Grada Zaprešića u 2009. godini. Najuspješniji su bili Matej Delač vratar NK "Inter", Ivana нagar iz Taekwondoo kluba "Zaprešić", najbolja muška ekipa je Kuglački klub "Zaprešić", a najbolja ženska ekipa je нRK "Izgradnja-Zaprešić".


Isto tako nagradu je dobio i Tomislav Ledinski kao jedan od naših najperspektivnijih igrača.

Standings
1 ZAPREŠIĆ 32
2 ZADAR 29
3 MERTOJAK 26
4 BJELOVAR 19
5 OSIJEK 17
6 POŠTAR 16
7 VELEBIT 15
8 ZABOK FROZY 13
9 GRMOŠČICA 11
10 POLIČNIK 2