Srednja škola "Ban J. Jelačić" bila je domačin proglašenja najuspješnijih u sportu Grada Zaprešića u 2012. godini. Usprkos loših vremenskih uvijeta svečanosti su prisustvovali visoki predstavnici Zagrebačke županije i Grada Zaprešića, naš klub je postignute rezultate u 2012. primio nagradu kao najuspješnija muška ekipa Grada Zaprešića. Uz seniorsku ekipu priznanja su primili i Martin Farago kao perspektivni sportaš, predsjednik kluba Nikola Funda za najuspješnijeg sportskog djelatnika a Darko Oršić za najuspješnijeg trenera. Kuglačkoj većeri pridružile su se i kuglačice Graditelj-Zaprešića kao najuspješnija ženska ekipa i Josipa Dolibašić kao najbolja sportašica Zaprešića.
| Standings | ||
|---|---|---|
| 1 | ZAPREŠIĆ | 32 |
| 2 | ZADAR | 29 |
| 3 | MERTOJAK | 26 |
| 4 | BJELOVAR | 19 |
| 5 | OSIJEK | 17 |
| 6 | POŠTAR | 16 |
| 7 | VELEBIT | 15 |
| 8 | ZABOK FROZY | 13 |
| 9 | GRMOŠČICA | 11 |
| 10 | POLIČNIK | 2 |