KK Zaprešić najbolja ekipa Zaprešića

Srednja škola "Ban J.Jelačić" bila je domačin proglašenja najboljih sportašica i sportaša u 2011. godini. Drugu godinu zaredom dobili smo priznanje kao najbolja muška ekipa grada Zaprešića. Za najbolju žensku ekipu proglašene su kuglačice Graditelj-Zaprešića. Priznanje za najbolju sportašicu grada Zaprešića u 2011. godini ide u ruke Melani Adamić-Golić izTKD Zaprešić, a najbolji sportaš Zaprešića je Bernard Gulić član NK Inter-Zaprešić. Nagradu za perspektivog sportaša dobio je naš Karlo Zekić, a za najboljeg trenera u 2011. godini proglašen je treneru naše seniorske ekipe Darko Oršić.


čŒestitamo svim nagrađenim sportašima i sportskim djelatnicima sa željom da i u slijedećoj godini ostvare dobre rezultate.


 

Standings
1 ZAPREŠIĆ 32
2 ZADAR 29
3 MERTOJAK 26
4 BJELOVAR 19
5 OSIJEK 17
6 POŠTAR 16
7 VELEBIT 15
8 ZABOK FROZY 13
9 GRMOŠČICA 11
10 POLIČNIK 2