Srednja škola "Ban J.Jelačić" bila je domačin proglašenja najboljih sportašica i sportaša u 2011. godini. Drugu godinu zaredom dobili smo priznanje kao najbolja muška ekipa grada Zaprešića. Za najbolju žensku ekipu proglašene su kuglačice Graditelj-Zaprešića. Priznanje za najbolju sportašicu grada Zaprešića u 2011. godini ide u ruke Melani Adamić-Golić izTKD Zaprešić, a najbolji sportaš Zaprešića je Bernard Gulić član NK Inter-Zaprešić. Nagradu za perspektivog sportaša dobio je naš Karlo Zekić, a za najboljeg trenera u 2011. godini proglašen je treneru naše seniorske ekipe Darko Oršić.
čŒestitamo svim nagrađenim sportašima i sportskim djelatnicima sa željom da i u slijedećoj godini ostvare dobre rezultate.
| Standings | ||
|---|---|---|
| 1 | ZAPREŠIĆ | 32 |
| 2 | ZADAR | 29 |
| 3 | MERTOJAK | 26 |
| 4 | BJELOVAR | 19 |
| 5 | OSIJEK | 17 |
| 6 | POŠTAR | 16 |
| 7 | VELEBIT | 15 |
| 8 | ZABOK FROZY | 13 |
| 9 | GRMOŠČICA | 11 |
| 10 | POLIČNIK | 2 |