Završnice županijske lige odigrana je na kuglani u Zaprešiću 5.6.2011. Pobjednik je ekipa KK Zaprešić koja je ovaj nastup iskoristila kao pripremu za 1/4 finala kupa RH pa su nastupili u ponajboljem sastavu. Drugo mjesto pripalo je ekipi KK Ban Jelačić, dok je 3. mjesto pripalo ekipi KK Radnik.
нupanijski kup se igra 29.08.2011. godine (ponedjeljak) s početkom u 18 sati na kuglani D.Malić u Sesvetama.
| Standings | ||
|---|---|---|
| 1 | ZAPREŠIĆ | 32 |
| 2 | ZADAR | 29 |
| 3 | MERTOJAK | 26 |
| 4 | BJELOVAR | 19 |
| 5 | OSIJEK | 17 |
| 6 | POŠTAR | 16 |
| 7 | VELEBIT | 15 |
| 8 | ZABOK FROZY | 13 |
| 9 | GRMOŠČICA | 11 |
| 10 | POLIČNIK | 2 |